Форум для мам города Береза

Объявление

Если Вы зашли на форум с мобильного телефона, удобнее использовать горизонтальную ориентацию

Добро пожаловать на Форум мам города Береза! Оставайтесь с нами! Регистрируйтесь!

Что такое Форум? Форум - это сайт, предназначенный для организации общения посетителей между собой. Здесь ведутся обсуждения различных тем. Пользуйтесь кнопкой "Активные темы", очень удобно.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Форум для мам города Береза » Другое » Виробник фасувально-пакувального обладнання

Виробник фасувально-пакувального обладнання

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Вже післязавтра треба придбати фасувально-пакувальне обладнання, а я ще навіть приблизно не визначився з вибором. Можливо мені хтось зможе підказати виробника фасувально-пакувального обладнання?

0

2

Я все розумію звичайно, але з таким питанням ви зовсім не в тему. Це не той форум щоб про обладнання питати, а взагалі я навіть не знаю що за обладнання.

0

3

Нам на підприємстві не вистачало фасувально-пакувального обладнання, і ми приступили так би мовити до пошуків. В інтернеті знайшов виробника https://balenko.com/uk/product-category … ladnannya/ де і вирішив замовити фасувально-пакувальне обладнання. Це зайняло у мене напевно небільше години десь і обійшлося зовсім недорого.

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»

Вы здесь » Форум для мам города Береза » Другое » Виробник фасувально-пакувального обладнання